• Slider Image

Současnost

Současnost

Svatováclavský restaurant jsme vytvořili v nádherné neorenesanční budově. Zvolili jsme interiér laděný do zlaté éry první republiky. Chceme, abyste se u nás cítili příjemně, zapomněli na všední starosti a rádi se k nám vraceli. Když se u nás usadíte, můžete z oken pozorovat a vychutnávat atmosféru historických domů a jeho okolí. Zkrátka vychutnat si dokonalý zážitek všemi smysly.

Restaurace je zaměřena na středoevropskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost a rozmanitost sezónních i lokálních produktů. Šéfkuchař důsledně dbá na kvalitu vstupních surovin, které sám vybírá u prověřených dodavatelů. Nechte si ke každému chodu doporučit nejvhodnější víno, klidně jen po skleničkách, anebo ochutnejte naše vlastní Svatováclavské pivo. A pak už si jen užívejte jedinečnou atmosféru, gastronomické zážitky, kvalitní servis a soukromí v elegantním a příjemném prostředí.

Zveme Vás na oběd, večeři, odpolední kávu či večerní drink. Uspořádáme firemní akce, naplánujeme Vaše výročí, připravíme Vaši vysněnou svatební hostinu.